Projektavimas

    Visuomet stengiamės dirbti profesionaliai ir nuolat tobuleti, tad medžiagų ir darbų kainas skaičiuojame pagal konkrečius pamatų projektus. Didžioji dalis individualių namų  užsakovų  žodį „projektavimas”  supranta kaip architektūrinės dalies projektavimą  statybos leidimui gauti. 
  Architektūrinėje dalyje būna išdėstyti pagrindiniai statybinių konstrukcijų mazgų principai, bet statybininkams su architektūriniais brėžiniais  ne visada yra aišku koks medžiagų išdėstymas ar montavimas reikalingas vienu ar kitu atveju. Architektūrinėje dalyje yra tik bendro pobūdžio informacija, kur galima daryti daug  prielaidų ir spėjimų. 
To pasekoje gaištamas laikas statybvietėje darant prielaidas dėl sprendimų teisingumo, neteisingai skaičiuojami medžiagų kiekiai. Turint pamatų darbo projektą įmanoma maksimaliai tiksliai suskaičiuoti pastato  pamatų kainą, bei kokybiškai įrengti pamatus.
 
   Detalizuotas pamatų darbo projektas leidžia  statybininkams  greitai priimti sprendimus montavimo darbuose, taupomas ne tik užsakovo  laikas skirtas statyboms bet ir medžiagos. Projektas reikalingas ne tik  namo  pamatams, namo konstruktyvui, bet ir komunikacijoms,  bei  šildomoms grindims. 
Vandeniniam grindų šildymui  projektas parodo kaip teisingai sumontuoti šildymo vamzdelius tam kad šiluma  tolygiai  pasiskirstytų grindų plote. Jei veliau sugalvosite ką nors pakeisti namo interjere, turėdami šildomų grindų  planą jūs tiksliai žinosite  kur sumontuoti šildomų grindų vamzdeliai.Tam kad visiems butų aišku, projektuotojai, konstruktoriai visiems svarbiems namo mazgams daro skaičiavimus ir parenka geriausią variantą.