Pamatų kaina 2024

Plokštuminiai pamatai Vilniaus Kalvose

Plokštinių pamatų įrengimo kaina 2024 metais dažniausiai prasideda nuo 120 eurų/kv.m garažams ar ūkiniams pastatams. Individualiems gyvenamiesiems namams 160 eurų/kv.m.

Į šią kainą dažniausiai įeina , pagrindo paruošimas, nuotekų įvadų vedžiojimas, polistirolo klojimas, armatūros montavimas, vandentiekio ir šildomų grindų vedžiojimas, betonavimas. Visi darbai su medžiagomis. Tam kad paskaičiuoti tikslią  pamatų kainą yra reikalingas  pamatų projektas. Lietuvoje yra mažai visiškai vienodų individualių namų, vienodų grunto sąlygų ar, iš vienodų statybinių medžiagų pastatytų namų  taip ir vienodą pamatų kainą atrasti sunku. Tam kad paruošti konstrukcinį pamatų projektą yra reikalinga; sklypo kuriame statysis namas grunto tyrimai, architektūrinė dalis, arba apkrovų planas, topo nuotrauka.

Namų statytojai renkasi plokštuminius pamatus dėl idealios namo pamatų ir grindų šilumos izoliacijos, ir kai yra sudėtingos grunto sąlygos. Pasirinkdami  plokštuminius pamatus jūs gaunate  idealiai apšiltintus ir išbetonuotus pamatus bei grindis, nuotekų, vandentiekio sistemą ir šildomas grindis.